9146 Matservis, Hackefors, 1900-talets andra hälft

porslin, dekor av stjärnor, förgylld bård
- Skick:smutsad, ej examinerad
- Storlek:ca. 55 delar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |