9145 Matservis, ALP, Lidköping, 1900-talets andra hälft

dekor av blomband, förgylld bård, porslin
- Skick:smutsad ej examinerad
- Storlek:ca. 52 delar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |