9407 Lodur "Schwarzwaldsur" 1800-tal

bemålad metall, klockhus i trä, boett med reliefdekor av bl. a. "Örn"
- Skick:saknar pendyl, skadat gångjärn, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 33, B 29, D 14 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |