9005 Litografiskt tryck, Ragnar Wollschläger

Litografiskt tryck,  Ragnar Wollschläger
  • Litografiskt tryck,  Ragnar Wollschläger

signerad, numrerad & daterad 1/100 1968

  • Storlek:mått på ram H 90 B 63 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK