8849 Litografi, Kejsar Calle Sunesson "Spelman på bygata"

Litografi, Kejsar Calle Sunesson "Spelman på bygata"
  • Litografi, Kejsar Calle Sunesson "Spelman på bygata"

signerad & numrerad 109/275

  • Skick:trasigt glas, behov av nytt
  • Storlek:mått på ram H 61 B 75 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK