9318 Litografi, Bertil Warnolf

(f. 1950) signerad och daterad 13/75 "Komposition"
- Storlek:dagmått 74*101 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |