9120 Kaffekvarn, Husqvarna No 7, 1900-talets första hälft

gjutjärn, röd målad
- Skick:slitage, bortfall, repor och märken
- Storlek:H 66 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |