9397 Herrjacka, 4 You, 1900-talets andra hälft

Herrjacka, 4 You, 1900-talets andra hälft
  • Herrjacka, 4 You, 1900-talets andra hälft

läder

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:strl L/52

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK