9246 Handväska "Furla" Italien, 1900-tal

Handväska "Furla" Italien, 1900-tal
  • Handväska "Furla" Italien, 1900-tal

skinn

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:ca. 25*27 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK