8834 Gitarr, akustisk, Granström Sundquist "Daniel"

Gitarr, akustisk, Granström Sundquist "Daniel"
  • Gitarr, akustisk, Granström Sundquist "Daniel"

numrerad

  • Skick:skada på stämskruvarna, vissa märken, bruksslitage, en sträng saknas

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK