9243 Espressobryggare, "Termocrem" Bialetti, Italien, 1900-tal

vit metall
- Skick:komplett? smutsad, slitage, anlupen, skada handtag kanna
- Storlek:H 22 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |