9183 Bordsur "Fyrspann" 1900-tal

gul metall, träsockel
- Skick:bruksslitage, saknar glas, ej funktionstestad
- Storlek:H 21, L 54, B 13 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |