9043 Bords-/väggfotogenlampa, GV Harnisch, Köpenhamn, Danmark, 19/2000-tal

numrerad 34089, mässing, glas
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 36 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |