8926 Arbetslampa, PeFeGe, industridesign, 1900-talets mitt

metall
- Skick:slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:längd ljusarm 86 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |