9312 4 st. akvareller, oidentifierad konstnär

signerade Lillemor "Naivistiska motiv"
- Storlek:dagmått 3*31,5*23,5 samt 1*23,5*31,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |