9344 3 st. vaser, 1900-talets mitt, Västtyskland

3 st. vaser, 1900-talets mitt, Västtyskland
  • 3 st. vaser, 1900-talets mitt, Västtyskland

keramik

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 26-48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK