9372 3 st. bordsfotogenlampor, 1900-tal

glas patinerad metall och mässing, 2 st. glaskupor medföljer
- Skick:slitage, blessyr, repor, fläckar och märken
- Storlek:H ca. 27/28 cmm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |