9148 1 par ljusstakar "Celeste" Anne Nilsson, Orrefors

glas
- Skick:obetydlig nagg mynning på en, bruksslitage
- Storlek:H 29 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |