8149 Taklampa, metall "rosor" 1900-tal

4 ljuspunkter, rosor i keramik
- Skick:vissa skador plast ljushållare
- Storlek:H 43 ø ca 38 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |