8289 Taklampa, Emil Stjenar, Österike, 1900-talets andra hälft

mässing och emalj, 8 ljuspunkter
- Skick:saknar prismor, Visst slitage, repor och märken
- Storlek:H ca. 62 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |