8421 Stekgryta, Timo Sarpaneva, Rosenlew, 1900-talets andra hälft

emaljerat gjutjärn, handtag i ek
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 14, ø 21 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |