8241 Skrivskåp med lådor, antik stil, Italien, modern

bemålat trä
- Skick:bruksslitage, vissa repor och märken
- Storlek:H 186, B 63, D 38 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |