8598 Skänk, 1900-tal

betsad ek, skuren dekor av "Druvstockar"
- Skick:saknar nyckel, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 103, B 169, D 61 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |