8242 Skänk, 1900-talets första hälft

furu
- Skick:saknar en list, en lös fot, visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 129, B 102, D 47 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |