7777 Parti pipor och tillbehör, 1900-tal

Parti pipor och tillbehör, 1900-tal
  • Parti pipor och tillbehör, 1900-tal

cigarrsnoppare, tändare m.m.

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:15 delar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK