8387 Parti bestick "Fortessa Royal Pacific"

Parti bestick "Fortessa Royal Pacific"
  • Parti bestick "Fortessa Royal Pacific"

förgyllt stål, handtag i bambudesign

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:15 delar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK