8703 Oljemålning, oidentifierad konstnär

signerad & daterad, "gumma", på duk
- Skick:krackelyr på duk, viss färgbortfall
- Storlek:mått på ram H 59 B 70 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |