8151 Oljemålning, blomsterstilleben

Oljemålning, blomsterstilleben
  • Oljemålning, blomsterstilleben

oidentifierad konstnär, på duk, signerad & daterad 1929

  • Skick:liten skada på duk, mindre krackelyr, mindre sakdor på ram
  • Storlek:mått på ram H 37 B 31 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK