8151 Oljemålning, blomsterstilleben

oidentifierad konstnär, på duk, signerad & daterad 1929
- Skick:liten skada på duk, mindre krackelyr, mindre sakdor på ram
- Storlek:mått på ram H 37 B 31 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |