8384 Ljusstake, Clas Ohlson signatur collection, modern

svärtad och förgyllt stål, 5-armad, justerbar
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 8,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |