8120 Litografi, Kjell Lönnå

Litografi, Kjell Lönnå
  • Litografi, Kjell Lönnå
  • Litografi, Kjell Lönnå
  • Litografi, Kjell Lönnå

signerad & numrerad 144/360

  • Storlek:mått på ram H 47 B 50 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK