8329 Leksaksplan "Proppellerplan Sverige, 1900-tal

plåt, oidentifierat fabrikat
- Skick:bruksslitage, skadad mekanik
- Storlek:L 17 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |