8596 Köksbord med klaff, 1900-talets andra hälft

Köksbord med klaff, 1900-talets andra hälft
  • Köksbord med klaff, 1900-talets andra hälft

perstorpsskiva, björk

  • Skick:sågat uttag i sarg, bruksslitage
  • Storlek:H 72, L 102-124, B 74 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK