8322 Jordglob, ColubusDUOjordglob, 1900-talets mitt

Politisk och fysisk, Ivar Asp AB Stockholm
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H ca. 43 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |