8322 Jordglob, ColubusDUOjordglob, 1900-talets mitt

Jordglob, ColubusDUOjordglob, 1900-talets mitt
  • Jordglob, ColubusDUOjordglob, 1900-talets mitt

Politisk och fysisk, Ivar Asp AB Stockholm

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H ca. 43 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK