8637 Gouache, Sven-Erik Johansson

(1925-2020) signerad och daterad 1965 "Komposition"
- Storlek:dagmått 29*23 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |