8402 Champagnekylare, 1900-tal

Champagnekylare, 1900-tal
  • Champagnekylare, 1900-tal
  • Champagnekylare, 1900-tal
  • Champagnekylare, 1900-tal

vit metall, hänklar och kul-fötter, relief dekor

  • Skick:invändigt ärgad, bruksslitage, mindre buckla undertill
  • Storlek:H 20, ø 18 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK