8125 Blandteknik samt 3 st litografier, Måns Heidvall

blandteknik signerad, litografierna signerade & numrerade
- Storlek:mått på ram 35*38 cm 24*26 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |