8572 3 st. barstolar "Ice" Fritz Hansen, Danmark, 1900-tal

aluminium, plast
- Skick:smutsade, visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:sitthöjd 65 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |