8264 1 par ljusstakar, silver, England, 1900-talets första hälft

silver, fyllda
- Skick:bruksslitage, vissa bucklor
- Storlek:H 11 cm.
- Vikt:316
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |