8465 1 par fönsterbelysning, Bodil-Marie Nielsen, Danmark, 1960-tal

1 par fönsterbelysning, Bodil-Marie Nielsen, Danmark, 1960-tal
  • 1 par fönsterbelysning, Bodil-Marie Nielsen, Danmark, 1960-tal

keramik, "Naturalistisk form" djupstämplade

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 25, ø 10 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK