7675 Verktygsskåp, 1900-talets andra hälft

blå lackerad plåt
- Skick:slitage, bucklor, smuts, fläckar, repor och märken
- Storlek:H 90.5, B 55, D 50 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |