7572 Vas, Gouda, Holland, 1900-tal

Vas, Gouda, Holland, 1900-tal
  • Vas, Gouda, Holland, 1900-tal

signerad, keramik, målad i floral dekor

  • Storlek:H 31 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK