7890 Varuautomat "Sjukvårdsartiklar" Omfors, Malmö, Sverige, 1900-talets andra hälft

Varuautomat "Sjukvårdsartiklar" Omfors, Malmö, Sverige, 1900-talets andra hälft
  • Varuautomat "Sjukvårdsartiklar" Omfors, Malmö, Sverige, 1900-talets andra hälft

kromad plåt, glas

  • Skick:bruksslitage, saknar troligen låsbom, tejprester
  • Storlek:H 93, B 53, D 24 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK