7890 Varuautomat "Sjukvårdsartiklar" Omfors, Malmö, Sverige, 1900-talets andra hälft

kromad plåt, glas
- Skick:bruksslitage, saknar troligen låsbom, tejprester
- Storlek:H 93, B 53, D 24 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |