7523 Väggtelefon, LM Ericsson & co, Stockholm

Väggtelefon, LM Ericsson & co, Stockholm
  • Väggtelefon, LM Ericsson & co, Stockholm

18/1900-tal, märkt 1586146

  • Skick:viss slitage, lur saknas
  • Storlek: H ca 44 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK