7874 Väggspel, 1900-talets första hälft

bemålat trä
- Skick:saknar glas, trasigt gångjärn, saknar nyckel, slitage, torrspricka, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 65, B 47, D 16,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |