7878 Tvättmaskin, Centrivag, Bergbolagen, 1900-talets mitt

grönlackerad metall
- Skick:bruksslitage, repor, fläckar och märken, ej funktionstestad
- Storlek:H ca. 95, B 60, D 50 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |