7851 Trappstege, 1900-talets andra hälft

Trappstege, 1900-talets andra hälft
  • Trappstege, 1900-talets andra hälft

grå lackerat stålrör, steg i lättmetall

  • Skick:bruksslitage, borfall och märken
  • Storlek:arbetshöjd 64 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK