7792 Telefonhylla, 1900-talets mitt

teak, svärtad metall
- Skick:bruksslitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 27-32, B 38, D 24,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |