8105 Sybord, rokokostil, tidigt 1900-tal

- Skick:slitage på skiva, nyckel saknas, lådinnehåll med skador
- Storlek:H 76 B 64 D 46 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |