7894 Sulky/dragvagn, 1940/50-tal

plåt
- Skick:bruksslitage, lösa fästen fotstöd, vissa repor, fläckar och märken
- Storlek:H 44, B 38, D 50 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |