7879 Staty "Polisman" med trasig botten

formgjuten plast, bemålad
- Skick:trasig botten, slitage, bortfall, smuts vissa repor, fläckar och märken
- Storlek:H 103 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |